Blaupunkt B30e

Podpora CD-R/RW

Jednoduché, malé a kvalitní CD radio

• Snadná ovladatelnost
    • Dostatečná velikost přístroje

Tento produkt se mi velmi hodil do bytu díky svým rozměrům. Zaujalo mě jeho barevné provedení a celkový popis jeho funkcí. Zacházení s ním je velmi jednoduché. Má dobrý zvuk a reproduktory "nechrastí" při vyšší hlasitosti. Doporučila jsem tento výrobek i známým a jsou také velmi spokojeni.

• - skvělý design
    • - výborný zvuk
    • - přehrávání mp3 z USB
    • - přehrávání skladeb z telefonu skrze přehrávač pomocí Bluetooth
    • - na žádné jsem nenarazil

V minulosti jsem již pořídil několik produktů od firmy Blaupunkt a nemohl si je vynachválit. Proto jsem při nákupu přenosného přehrávače upřednostnil tuto německou firmu a opět jsem maximálně spokojen.

Přehrávač byl zakoupen do zaměstnání do pracovní haly a na venkovní montáže, zvuk je zde oproti konkurenčním výrobkům skvěle a čistě slyšet. Velkou výhodou je rychlé propojení mobilního telefonu pomocí Bluetooth a následné jendnoduché přehrání zvolených skladem. Taktéž po připojení USB disku (flashky) je možné přehrát stovky hodin hudby.

Překvapením pro mě byla i anténa rádia. Rádiové stanice se dají naladit se skvělým zvukem bez šumu v zastavěných oblastech s jinak špatným signálem.

Každému kdo hledá kvalitní přehrávač mohu za sebe doporučit tento produkt s výborným poměrem ceny a kvality.

Podpora CD-R/RW

Bluetooth se etabloval v posledních letech jako standard pro bezdrátový přenos dat. Německá značka BLAUPUNKT používá desítky let zkušeností a odborných znalostí v konstrukci vysoce kvalitních reproduktorových systémů a kombinuje je s novými technologiemi 21. století. Výsledkem jsou inovativní produkty vysoké technologické kvality, které vydrží po celý život.

Výrazné barvy a moderní design

B 30e je barevný kompaktní přehrávač, stereo FM rádio s USB a Bluetooth, a tak optimálně vhodné pro dětský pokoj, kuchyň, koupelnu, kancelář nebo na zahradu. Vestavěný CD přehrávač přehrává vedle originálních CD a CD-R, CD-RW a MP3 CD.

Možnost provozu na baterie je B 30e také ideálním společníkem na pláž nebo piknik v přírodě.

Bezdrátové vysílání hudby přes Bluetooth:

Téměř všechny běžné mobilní telefony, smartphony a tablety mají funkci Bluetooth.

Stáhněte si hudební sbírku na telefonu a připojte jej přes Bluetooth s tímto přístrojem nebo bezdrátově přenášejte hudbu z chytrých telefonů, Bluetooth mobilní telefon, tablet PC nebo notebooku - aneb zamotání věčně hledaného správného kabelu bylo včera!

USB port a rádia

Přehrávání hudby přes USB:

Toto radio Blaupunkt čte také MP3 soubory z USB flash disku. Případně můžete jednoduše připojit MP3 přehrávač přes připojení MP3 link. To znamená, že CD přehrávač BLAUPUNKT bez zařízení Bluetooth je univerzální.

AM a FM rádio:

Samozřejmě můžete poslouchat rádio. Výběr stanic je, díky silné anténě, velký a přesný.

Energeticky úsporný a ekologický

Nízká spotřeba v pohotovostním režimu - velmi dobře vybaven pro budoucnost:

Myšlení a jednání je důležité pro mnoho lidí. B 30e GR již splňuje vysoké standardy "Eco-design" evropského standardu ERP2.To znamená, že stand-by hodnotu má menší než 0,5 W oproti ostatním běžným přehrávačům. Takže můžete nejen získat pěkný CD přehrávač, ale zároveň udělat něco pro naše životní prostředí. Další výhoda: pokud například přehrávání CD je dokončeno, B 30e automaticky přepne do pohotovostního režimu.

Klíčové vlastnosti:

Bezdrátové připojení Bluetooth ke Boombox

USB port pro přehrávání hudby

Přehrává originální i pálené CD a CD-R / CD-RW

AUX-in port pro MP3 přehrávače, apod.

Splňuje standardní normu EU ERP2

LCD displej s podsvícením

• Výstupní výkon: 2 x 1,8 wattů RMS
  • Programovatelné skladby: 99 = 20 = CD, MP3

AC / DC provoz

• Rozměry: 330 x 234 x 132 mm (L x W x H)
  • Hmotnost: 2 kg

24 měsíců záruka

Jednoduché, malé a kvalitní CD radio

• Nema chybu.Na to jake ma rozmery hraje skvele.
    • Bluethoot
    • Usb