TOP 15 v kategorii Radiomagnetofony

AIWA BBTC-550MG

AIWA BBTC-550MG Klasické rádio pro příjem FM vysílání nabízí možnost poslechu z až 40 stanic. Teleskopická anténa zaručí kvalitní příjem i za nepříznivých okolností. Kromě...
2 396 Kč
Garantovaný nákup z MALL.CZ

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 47 546 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč99 % • 10 696 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 10 596 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta79 Kč95 % • 6 160 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 4 121 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 511 984 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 671 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 12 970 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 3 494 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 642 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 variantaZdarma97 % • 52 918 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma81 % • 1 762 recenzíDalší informace

• Malý s dobrým výkonem pro nenáročné uživatele
    • Žádná čína
    • Naprostá spokojenost
    • Nelituji koupě
    • Kdo hledá spolehlivý a nenáročný přístroj i na kazetovou mechaniku,tak tento je dobrá volba
    • Jsem spokojená a nelituji
    • Doporučuji
    • Balení obsahuje návod v 6jazycích, bohužel ne v češtině, ale již se to řeší s prodejcem, takže prakticky nevýhoda bude vyřešena

Po dlouhých letech mi odešla kazetová mechanika u starého přístroje,tak jsem hledala za dostupnou cenu pro mne vyhovující.
    Nejsem náročná v poslechu, ale tento favorit prostě vyhrál.
    Hodně mne překvapila jeho velikost, oproti mému starému přístroji byl třetinový, ale výkonem mne překvapil.
    Ačkoliv v češtině návod chybí, tak i já jsem na to přišla,jak se radiomagnetofon používá.
    Český návod mám od prodejce slíbený a věřím, že bude posléze automaticky dáván k přístroji.
    Nelituji koupě,za mne naprostá spokojenost.

Kazetový magnetofon
CD mechanika
Maximální výkon
Výkon RMS

AIWA BBTC-550MG

Klasické rádio pro příjem FM vysílání nabízí možnost poslechu z až 40 stanic. Teleskopická anténa zaručí kvalitní příjem i za nepříznivých okolností. Kromě toho si rádio poradí i s CD disky či audio kazetami, na které lze také hudbu nahrávat. Navíc je k dispozici USB port pro rychlé přehrávání z USB média a 3,5 mm jack vstup pro libovolný zdroj. Nechybí ani technologie Bluetooth pro možnost bezdrátového přehrávání. Napájení rádia je možné jak z elektrické sítě, tak pomocí baterií.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

• Rádio: FM PLL
  • Přehrávač: CD, CD-R, audio kazety
  • Rozhraní: Bluetooth 5.0, 1 x AUX vstup, 1 x USB, 1 x sluchátkový výstup
  • Výkon: 2 x 3 W RMS
  • Napájení: AC adaptér 230 V (součástí balení), nebo 6 x LR14 (nejsou součástí balení)
  • Rozměry: 298 x 230 x 138 mm
  • Barva: šedá - černá

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Naprostá spokojenost
    • Nelituji koupě
    • Jsem spokojená a nelituji
    • Doporučuji

Nejsem náročná v poslechu, ale tento favorit prostě vyhrál.
    Nelituji koupě,za mne naprostá spokojenost.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit: