ECG CDR-699

Napájení z baterií
Napájení za sítě

• , zakoupeno v Elektro Spáčil

• design
    • Některé CD nebylo možné přehrát, přestože byla nová a v pořádku.

Radiopřehrávač byl doporučen zákazníky na internetu, avšak ten "náš" bohužel nefungoval. Prodavač mi naštěstí nabídl hned nový, funkční a ověřený. Jeho chování bylo profesionální.

• , zakoupeno v TEshop

• Dobrý výrobek za nízkou cenu
  • , zakoupeno v Alza.cz

• jsem maximálně spokojená,zboží jsem si objednala večer a již druhý den odpoledne dorazilo

dárek k narozeninám

Kazetový magnetofon
CD mechanika
Podpora CD-R/RW
Výkon RMS
4 W
Napájení z baterií
Napájení za sítě

Kompaktní přenosný přehráváč s CD a AM/FM tuner. Vstup AUX s možnosti připojení externích zdorjů hudby.

Zesilovač

* Baterie: 6×C

4zákazníci nedoporučují produkt

• přehrává CD:)
    • výrazně "plastový" zvuk

Na pohádky dětem do pokoje dostačující. Na cokoliv jiného bych nedoporučil. Reprodukce je skutečně velmi špatná. Záleží tedy hlavně na způsobu využití.

• , zakoupeno v Elektro Spáčil

• design
    • Některé CD nebylo možné přehrát, přestože byla nová a v pořádku.

• , zakoupeno v TEshop

• Dobrý výrobek za nízkou cenu

dárek k narozeninám

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Zatím mohu posoudit pouze vzhled, je to dárek pod stromeček

zatím pouze pěkný vzhled, lehký

• , zakoupeno v Expert.cz

• je malé a dobře se obsluhuje
    • nic nemám

vyhovuje my protože je malé a přenosné, takže si ho můžu vzít kamkoli

• malý ,přenosný,dobrý zvuk

Dobrý zvuk za málo peněz,jednoduché ovládání.Všem doporučuji.

• Rádio je super

Jsem s ním naprosto spokojená

• , zakoupeno v Alza.cz

Jako rádio do garáže dostačující....

• , zakoupeno v PekelneElektro

• Rozměry
    • Možnost baterii
    • CD
    • Neposlouchatelný zvuk
    • Příjem není tak citlivý jak jsem si představoval

Lepší je rozhodně asi pár stovek připlatit a koupit kvalitnější. Zvuk z tohoto rádia je katastrofa. Plochý plastový zvuk. Musím říci, že hezčí podání zvuku má i můj tablet, kde jsou miniaturní reproduktory. Produkt jsem vybral, protože jsem hledal něco kompaktního. Po zkušenostech tento výrobek rozhodně nedoporučuji. Myslím si, že konkurenční výrobky i v této cenové kategorii podají kvalitnější výkon. Výrobek je vhodný maximálně pro někoho, komu nevadí horší zvukové podání, případně někam do garáže. Dle mého názoru přeci jen i v této ceně by to mohlo být i lepší. Ladění FM rádia také není žádný zázrak. Citlivost příjmu je průměrná, ale plně dostačuje.