Maxxo CD03 černý

Maxxo CD03 černý

3 379 Kč
Garantovaný nákup z CZC.cz

Skladem • 1 varianta39 Kč91 % • 222 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 96 933 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 87 154 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 551 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Do týdne • 1 varianta49 Kč92 % • 511 963 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 5 712 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč96 % • 6 181 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma94 % • 55 213 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Info v obchodu139 Kč163 neověřených recenzíDalší informace

CD mechanika
Maximální výkon
Výkon RMS

• Intuitivní ovládání.

• Rádio jsem koupil malé dceři a jsem velmi mile překvapený
    • silné basy, snad poprvé, kdy jsem v ekvalizéru hledal, jestli nejsou přednastavené zvýrazněné basy.. ne, tahle malá krabička mě mile zvukem překvapila
    • dab rádio, internetová rádia, všechno funguje skvěle
    • líbí se mi i vzhled, není to nějaká ufo šaškárna
    • pro dceru funkce uložení si oblíbených stanic pod "srdíčko"

Nevím jestli je to výhoda nebo nevýhoda, ale rádio umí toho tolik, že vlastně orientace v menu je na více klikání. Ovladač jsem měl v ruce jednou a zahodil ho a je pro mě příjemnější věci měnit na rádiu

• wifi

CD mechanika
Maximální výkon
Výkon RMS
20 W

Rádio Maxxo v poutavém retro designu je přenosné zařízení, s kterým si užijete nerušený a pohodlný poslech rozhlasových stanic. Snadné připojení k internetu rozšiřuje jeho možnosti. Obsah na CD nosiči otevře zabudovaná mechanika. Seznam podporovaných formátů tvoří MP3. Přístroj disponuje výkonem 20 W. Použité tunery zachytí vysílání DAB+, FM a RDS. Příjem RDS označuje, že přístroj umí zobrazit stručné info o aktuálním obsahu. Rádio Maxxo poskytuje možnost nastavit celkem 99 předvoleb pro přijímané stanice. Součástí výbavy je také krásně přehledný displej. Díky praktické funkci automatického ladění budou k dispozici okamžitě veškeré dostupné stanice. Přidané dálkové ovládání značně usnadňuje obsluhu rádia bez zbytečného vstávání z gauče. U rádia Maxxo se lze spolehnout na podporu streamovací služby Spotify, Deezer a Apple Music. Zásadní přednosti rádia Maxxo DAB+ internetové rádio - CD03 Rádio Maxxo disponuje tunerem pro příjem DAB+, FM a RDS Zobrazí informace o skladbě nebo aktuálním obsahu K oblíbeným...

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Intuitivní ovládání.

• Rádio jsem koupil malé dceři a jsem velmi mile překvapený
    • dab rádio, internetová rádia, všechno funguje skvěle
    • líbí se mi i vzhled, není to nějaká ufo šaškárna
    • pro dceru funkce uložení si oblíbených stanic pod "srdíčko"

• wifi
    • sportify
    • zvuk
    • velký výběr poslechu hudby

Splnilo očekávání

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Pěkný retro vzhled,velký výběr stanic i zahraničních,kvalitní zvuk,DAB+/FM tuner,CD,USB,výkon 2x 10 W.Menu kompletně v Češtině.
    • Napájecí šňůra.

• Je trochu větší než jsem čekala, ale výborně hraje, snadné ladění, pěkný zvuk, jsem spokojená.
    • Čekala jsem možnost naladit i zahraniční stanice, ale to není možné.
  • , zakoupeno v Alza.cz

• Výborný zvuk, snadné ovládání.