Philips AZ385

Podpora CD-R/RW

• , zakoupeno v Elkam

• Po vložení CD se automaticky začne přehrávat, analogové rádio
  • , zakoupeno v OKAY.cz

• Kvalitní zvuk, spolehlivý.
    • MP3 přehrávač z flash disku přehrává jednotlivé skladby, resp. kapitoly v podivném pouřadí, nezávisle na názvu souboru. Pravděpodobně záleží na pořadí, v jakém byly jednotlivé tituly nahrány na flash disk => je nutné tituly na flash disk přidávat po jednom, alespoň tak to mám vyzkoušené.

Kvalita odpovídá ceně. Není to žádná špička, ale za danou cenu dostanete odpovídající hodnotu, což se o jiných značkách nedá vždy říct.
    Je škoda, že MP3 přehrávač s flash disku přehrává jednotlivé tituly nikoliv v pořadí podle názvu.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• hezký design
    • celkem dobrý zvuk
    • chtěla jsem jen něco do kuchyně a toto plně splňuje moje požadavky
    • materiál mi přijde dost fórový, na větší akce nebo přenášení to asi není
    • ladění rádie je dost citlivé, stačí po knoflíku na ladění lehce přejet a naladěná stanice je pryč
    • nikde není vidět, jaká frekvence je naladěná

pro nenáročné uživatele za tu cenu dostatečné

CD mechanika
Podpora CD-R/RW

Radiopřijímač s CD/MP3 Philips AZ 385
Přehrávání zvuku
Média pro přehrávání: CD, CD-R, CD-RW, MP3-CD, WMA-CD
Režimy přehrávání disků: rychlý posun vpřed/zpět, vyhledávání dalšího/předchozího alba, vyhledávání další/předchozí stopy, opakování / náhodný výběr / program
Tuner/příjem/vysílání
Pásma tuneru: FM
Anténa: Anténa FM
Zvuk
Vylepšení zvuku: Dynamic Bass Boost
Zvukový systém: stereo
Ovládání hlasitosti: otočné (analogové)
Výstupní výkon: 2 x 1 W RMS
Reproduktory
Počet vestavěných reproduktorů: 2
Provedení mřížky reproduktorů: kov
Možnosti připojení
Vstup audio (3,5 mm): Ano
USB: Port USB
Spotřeba
Typ baterie: Velikost C (LR14)
Napětí baterie: 1,5 V
Počet baterií: 6
Typ zdroje: Vstup AC

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Elkam

• Po vložení CD se automaticky začne přehrávat, analogové rádio

• - zvuk

Doporučuju si někde poslechnout, jak hraje. Mně ten zvuk přišel příšerný, tak jsem ho nekoupil. Za tu cenu se dají sehnat lepší kousky (mírně dražší Sony CFD-S50, levnější, ale z mé zkušenosti velmi poruchová, Orava RCD-806 apod.).

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Kvalitní zvuk, spolehlivý.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• hezký design
    • celkem dobrý zvuk
    • chtěla jsem jen něco do kuchyně a toto plně splňuje moje požadavky
    • materiál mi přijde dost fórový, na větší akce nebo přenášení to asi není
    • nikde není vidět, jaká frekvence je naladěná

pro nenáročné uživatele za tu cenu dostatečné

• , zakoupeno v ok1.cz

• má i přehrávač na kazety
    • velikost

dobrý zvuk

• za ty peníze dobré
    • nemá přípojku na sluchátka

Zaty peníze dobré až na ty sluchátka

• , zakoupeno v CZC.cz

• Cena, standartní zvuk odpovídajíci cenové relaci.
    • Nic neznám

Vybiral jsem podle hodnocení tohoto vyrobku a podle recenzí.
    Doporučuji všem co chtěji prostě obyčejné radio na chatu a nebo chalupu a neočekavají ohromujíci kvalitu zvuku.

• , zakoupeno v Alza.cz

• nikdy mne tato značka ZATÍM nezklamala
    • dělá co má
    • není

jsem spokojen

• velikost, USB, hraje čistě
    • ladění radia

Do dětského pokoje a na cesty supr

• , zakoupeno v Alza.cz

• Bezva USB, jak pro přehrávání písniček na mobilu, tak flash
    • nemá hodiny na dipleji

Za slušné peníze velice dobrý výrobek.
    Kupovala jsem synovi k svátku, je mu 12.let a myslím, že bohatě mu to stačí.