Roadstar RCR 4650USMP

• Špatné dílenské zpracování
    • Přístroj se po zakoupení sám vypínal
    • Po opravě v záruce mi dorazil s ulomeným pantem dvířek CD
    • Je to taková hrachovina, nic bitelného

Výrobek švýcarské firmy. Vždy jsem byl s produkty Roadstar spokojen, ale tady jsem narazil.
    Přístroj jsem reklamoval a asi po 80ti dnech!!! se dočkal vrácení peněz.

• velmi dobře vybavený
    • magnetofon ztrácí otáčky

malý přístroj ,který disponuje i slotem na sd kartu a usb

• , zakoupeno v EVA.cz

• Design. Chytrá "hračka".

Kazetový magnetofon
CD mechanika
Podpora CD-R/RW
Napájení z baterií

Klasický, přenosný CD/MP3 radiomagnetofon s horním vkládáním značky Roadstar, je vhodným společníkem kamkoliv, kde budete chtít poslouchat svou oblíbenou muziku nebo rádio. RCR-4650 USMP přehraje vaše oblíbené rádiové stanice na frekvenci FM s manuálním digitálním laděním. Dále přehrává jak klasická CD, tak disky se skladbami v MP3 formátu. Určitě také oceníte USB port pro přehrávání skladeb na USB flash disku a slot pro paměťové karty a přehrávání hudebních souborů z nich.Pro orientaci je přístroj vybaven podsvíceným LCD displejem a pro ovládání můžete využít tlačítka integrovaná na přístroji. Přehrávači nechybí ani AUX 3,5 mm pro připojení sluchátek. Reproduktory mají celkový výkon 3W. Napájení: 230 V, nebo 6x baterie typu UM2 (nejsou součástí balení).

2zákazníci nedoporučují produkt

• Velká výbava
    • Skvělá cena
    • Špatné dílenské zpracování
    • Přístroj se po zakoupení sám vypínal
    • Po opravě v záruce mi dorazil s ulomeným pantem dvířek CD
    • Je to taková hrachovina, nic bitelného

Přístroj jsem reklamoval a asi po 80ti dnech!!! se dočkal vrácení peněz.

• velmi dobře vybavený
    • magnetofon ztrácí otáčky

malý přístroj ,který disponuje i slotem na sd kartu a usb

• , zakoupeno v EVA.cz

• Design. Chytrá "hračka".

• , zakoupeno v 4kids.cz

• Pěkná barva,dobré funkce a hlavně slušná cena
    • zatím jsem žádné nenašla

vybrala jsem ho pro dceru a je s ním spokojená,jednoduchá obsluha

• , zakoupeno v OKAY.cz

• splnil očekávání, moc pěkný design, jednoduchý.
  • , zakoupeno v Elektro Oáza

• Jsem spokojená.
    • Ideální velikost doma i na cestování.
    • Vstup na SD kartu i "flešku".
    • Lehký.
    • Používání je lehké, už ho zvládá i moje 18 měs. dcera

Vybrala jsem si tento produkt z důvodu jeho ceny, velikosti a možnosti SD karty a "flešky".
    Koupeno pro využívání doma s dcerou, na chatě při venkovním sezení.
    Díky SD kartě nebo "flešce" nemusím sebou nosit spustu CD.
    Což je výhoda hlavně při cestování.
    Barva je ideální - černo stříbrná, ladí k ostatnímu vybavení bytu.
    Moc se mi líbí modré podsvícení při puštěném CD.

• Design
    • Rozměry
    • USB i čtečka SD karet
    • Dobrý poměr cena výkon
    • Nemá konektor pro připojení sluchátek
    • Žádná regulace basů a výšek

Ideální pro děti do pokoje či do kuchyně.
    Má jak USB tak i čtečku SD karet, na druhou stranu zamrzí absence konektoru pro připojení sluchátek a nemožnost jakkoli upravit zvuk.
    Hezký design a příznivá cena.

• Lehký a malý.
    • Rádio, CD, kazeta, flash disk i "karta" v jednom.
    • Jsem s ním spokojená, zabere málo místa, jednoduchý a snadno ovladatelný.

Ideální např. do kuchyně - nezabere mnoho místa.
    Jednoduše a lehce ovladatelný - zvládnou to i menší děti.
    Vzhledově sympatický, hezky modře podsvícený informační panel.
    Mohu doporučit.