Sencor SPT 1400

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

cena odpovídá kvalitě

• za málo peněz hodně muziky

výrobek doporučuji

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Ideální pro nenáročné uživatele.

Zvuk odpovídá ceně. Tzn. bez čistých výšek, bez hlubokých tónů. Ale já jsem poněkud zhýčkán produkty jiných cenových kategorií. (toto kupováno babičce)

CD mechanika
Podpora CD-R/RW
Výkon RMS
2 W
Napájení za sítě

Přenosné FM rádio s CD/MP3/USB, programovatelným přehráváním pro CD 20 skladeb, pro MP3 až 99 skladeb, vyhledáváním, přeskakováním, opakováním skladeb a výkonem 2 x 1 W

Přehrává CD-R / RW, MP3
Programovatelné přehrávání  pro CD 20 skladeb, pro MP3 až 99 skladeb
USB konektor
Vyhledávání, přeskakování, opakování skladeb
Stereofonní FM radiopřijímač 87,5 - 108 MHz
FM rádio s analogovým laděním
Teleskopická anténa pro příjem FM radia
Výstupní výkon 2 W RMS ( 2 x 1 W )
AUX-IN vstup pro připojení externího zařízení Jack 3,5 mm
Napájení: AC 230 V / 50 Hz nebo 6 x 1,5 V baterie typ C / LR14 / UM2 (není součást dodávky)
Spotřeba: 14 W
Rozměry: ( š / v / h ) 250 x 130 x 210 mm
Hmotnost: 1,22 kg

Dokumenty

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

cena odpovídá kvalitě

• za málo peněz hodně muziky

výrobek doporučuji

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Ideální pro nenáročné uživatele.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Hraje,jednoduché ovládání
    • Malé skladné,jednoduše přenosné
    • USB vstup
    • Zatím nic
    • Nato jak je ovládání jednoduché je návod k obsluze až moc složitý

Myslím, že za tu cenu ideální, ovládat to může každý, protože je to velmi jednoduché. Ale jinak nevím nemám to moc dlouho.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Ovládání shora
    • umístění regulace zvuku
  • , zakoupeno v CZC.cz

cd,usb,mp3,za tu cenu výborné.