Sencor SPT 300

10 W
Napájení z baterií
Napájení za sítě

• Dobrý zvuk za dané penize

Rádio nedrží frekvence po přepnutí na cd cd celkove tuner je nepresny,tvrdý chod tlačítek pro ovládání cd.I když v teto cenově kategorii...

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• výborný zvuk

Tento výrobek má i moje dcera a s ním velice spokojená.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi produktu, jsme rádi, že je spokojenost jak s výrobkem, tak s našimi službami. Těšíme se na Vaše další nákupy.
    ONLINESHOP.cz

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• skvělý výrobek, pěkný vzhled

dlouho jsem na tento výrobek čekala a doufám, že s ním budu naprosto spokojená.

Kazetový magnetofon
CD mechanika
Podpora CD-R/RW
Výkon RMS
10 W
Napájení z baterií
Napájení za sítě

Přenosný radiopřijímač s CD/MP3/USB přehrávačem, programovatelným přehráváním až 20 skladeb na CD nebo USB, vyhledávání, přeskakování, opakování skladeb na CD a stereofonní AM / FM radiopřijímač

Přehrává CD / CDR / CDRW /MP3 / USB
Programovatelné přehrávání až 20 skladeb na CD nebo USB
Vyhledávání, přeskakování opakování skladeb na CD
USB konektor pro připojení paměťového media (max. 8GB)
Stereofonní AM / FM radiopřijímač
Digitální zobrazení přijímaného kmitočtu
Teleskopická anténa pro příjem FM radia
Indikátor stereofonního příjmu FM
Modře podsvícený LCD displej
Bass booster
Stereofonní reproduktory   2 x 5W (RMS)
6 reproduktorů (basy, středy a výšky)
Výstup na sluchátka

3zákazníci nedoporučují produkt

• Dobrý zvuk za dané penize

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• výborný zvuk

Tento výrobek má i moje dcera a s ním velice spokojená.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

ONLINESHOP.cz

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• skvělý výrobek, pěkný vzhled

dlouho jsem na tento výrobek čekala a doufám, že s ním budu naprosto spokojená.

• , zakoupeno v ELESHOP

Dobrý zvuk za málo peněz :-)

• DESIGN
    • CENA
    • nefunkcni cd
    • nefunkcni ladeni fm

koupily jsme tento prehravac jako darek....doma jsme zjistili ze nenacita zadne cd.....vyrobek jsme reklamovali....dali nam dalsi....cd slo...ale pro zmenu neslo naladit fm radio...sencor NEBRAT!!!

• , zakoupeno v Elektro Spáčil

• Mám jej zatím chvíli,ale je bezva. Zajímavý vzhled.

Vybrala jsem podle značky a vzhledu.Jednoduchá obsluha a dobrý zvuk.Doporučuji.

• , zakoupeno v Kamenný obchod

Vše jak má být

• vzhledem k ceně vynikající

odpovídá mým představám o rádiu s CDpřehrávačem a USB do kuchyně

• , zakoupeno v Electro World

Dobrý produkt za dobrou cenu.

• dobrý

produkt jedobrý jsem spokojen.