Sony CFD-S70

Výkon RMS
Napájení z baterií
Napájení za sítě

• , zakoupeno v Alza.cz

Velmi praktický,lehký do ruky.Velmi kvalitní reprodukce zvuku jak při přehrávání kazet či CD,tak i při poslechu radiostanic.

kompaktní, jednoduché, fungující

Maximální výkon
Výkon RMS
Napájení z baterií
Napájení za sítě

Stylový a praktický radiomagnetofon Sony CFD-S70 nabízí standardní funkce jako je přehrávání CD disků s podporou MP3 souborů, kazetový přehrávač s možností nahrávání a FM/AM tuner. O dokonalý zvukový výstup se postará dvojice 1,7W reproduktorů s funkcí Mega Bass, která zajistí bohatý a plný zvuk.

Sony CFD-S70 podporuje přehrávání hudby ve formátech MP3, CDDA, CD-R/RW, WMA. K dispozici je také AudioIn vstup pro propojení s MP3 přehrávači.

• , zakoupeno v Alza.cz

kompaktní, jednoduché, fungující

• kVALITA ZA ROZUMNOU CENU
  • , zakoupeno v Sony Center

• malý rozměr, kvalita zvuku dobrá, výhoda přehrává CD i kazety
  • , zakoupeno v Elektrochram

Objednala jsem si tento přehrávač a přehlédla jsem, že nemá vstup USB - moje chyba, proto jsem vracela. V dnešní době docela nepoužitelný výrobek :-(. Co se týká kvality zvuku nedokážu posoudit, jen jsem výrobek rozbalila. Ale působí neskutečně plastově a lacině a to se jedná o značku, proto nákup tohoto výrobku nedoporučuji.

- poměr cena/ výkon OK
    - snadné ovládání
    - poměrně kvalitní zvuk

• , zakoupeno v Elektrochram

Vyřízení a dodání velmi rychlé

• , zakoupeno v Elektrochram

Hraje perfektně a má dobré ovládání.

• Lze přehrávat staré audiokazety

Protože mám spoustu audiokazet z minulých let uvítala jsem tento radiomagnetofon. Je malý, hraje dobře, přehrává také CD. Je lehký, dobře přenosný, zvuk je dobrý.
    Tento produkt jsem vybrala pro celkem nízkou cenu a to že splňoval mé požadavky.
    Náročnější uživatel by si asi vybral modernější výrobek s většími možnostmi pro přehrávání z mobilu, a pod., já jsem seniorka a pro mé potřeby je vynikající.

• , zakoupeno v OKAY.cz

Dobrý poslech a zatím vše v pořádku