Nejnovější recenze ze sekce Radiomagnetofony

Philips AZB798T/12

Philips AZB798T/12

Ověřený zákazník AB COM CZECH Ověřený zákazník

Přidáno: 23. srpna 2023

(naposledy upraveno 23. srpna 2023)

Zakoupeno v AB COM CZECH

Kvalitní přijímač, dobrý zvuk, ovládání a funkce....

Ověřený zákazník MALL.CZ Pavel

Přidáno: 22. srpna 2023

Zakoupeno v MALL.CZ

Dosud jsem měl obdobný výrobek značky SENCOR, a proto když dosloužil, tak jsem logicky zvolit obdobný a modernější produkt od stejného výrobce . Využívám ho převážně jako radio a přehrávač CD a jsem s ním naprosto spokojený . S ohledem na popsané využití jsem i volil jeho cenu, která je dle mého názoru průměrná u daných výrobků . Radio s přehrávačem má stálé místo v kuchyni, má tedy omezené použití (poslech, pokud jsem v této místnosti) .

Přidáno: 22. srpna 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Krásně hraje, zatím spokojenost.

JVC RC-E561B DAB

Přidáno: 18. srpna 2023

• wifi
  • sportify
  • zvuk
  • velký výběr poslechu hudby

Splnilo očekávání

Panasonic RX-D552E-K

Panasonic RX-D552E-K

Kedarda Kedarda

Přidáno: 16. srpna 2023

• Scházelo by tak málo a byla by to naprostá bomba. Je na to parádní pohled, přitom to zůstává decentní. Na výkon, který nabízí, to vlastně není až tak velké.
  • CD hraje jak z praku, kolísání jsem nezaznamenal.
  • USB hraje přesně tak, jak bych čekal.
  • Zvuk je to nejskvělejší na 552 - čistý, plný. V této kategorii není zvykem nabízet ekvalizér nebo dobasování. Funguje to fantasticky - napřed jsem měl pocit, že to basy nezvýšilo, ale při opakovaném přepínání to pak bylo jasně znát, takže těch basů to zas nedá příliš - oni kde mohou, tam se dnes dobasování cpe pod tlakem, ale děje se tak hystericky bez ohledu na skutečnou kvalitu poslechu - tady je to naladěné ideálně.
  • Co je nevídáno, neslýcháno, tak zde je i funkce přepnutí eq na poslech řeči, což při poslechu zpráv nebo čtení sci-fi povídky při stejném nastavení jako pro hudbu může skutečně hodně vadit. Výrobce ani na tuto vychytávku nijak zvlášť neupozorňuje, ale mě se zdá skvělá.
  • Bluetooth funguje tak, jak člověk čeká, ok.
  • I přes inzerovaný výkon nejsou potřeba baterie typu D, což se mi zdá také dobré kvůli nabíječce.
  • Zvuk je nezkreslený, poslouchatelný až někam za polovinu výkonu, což považuji za úžasné.
  • Dálkové ovládání je pro můj vkus úplně libové, malinké, decentní, spojení reagovalo okamžitě.
  • Nešťastné rádio... FM šumí jak blázen. V autě mi to nedělalo ani na levných modelech, nevím, proč je to u domácího FM problém. V místě, kde bydlím (kousek od Prahy), je stopro plné pokrytí. Kvůli DABU jsem si toto vybral. Slušný výkon + DAB s CD v současnosti nabízejí jen tři rádia, z toho jedno je silně předražené.
  • Druhý den mi to na stejném místě nenaladilo stejný počet stanic jako den předešlý. Stanice, které to naladilo, každých pár minut vypadávaly - třeba i na minutu. Ani FM ani DAB nehrálo na 100%.
  • Schází AUX vstup, který je v této kategorii běžný. Ok, s tím člověk při nákupu počítá, jenže kdyby tady AUX býval byl, oželel bych nějak to nešťastné rádio a používal bych přístroj holt jako skvělý domácí koncový zvuk schopný uspokojit i hudebníka.
  • Vzhledem k tomu, že přístroj má být přenosný a dálkáč je mrňavý, stačilo už jen dílo několika málo milimetrů... a dálka by se dala vložit do prostoru baterií podobně jako se vkládají USB adaptéry do těla myši. Dálkáč by pak při odjezdu na chatu nebo na dovču nikdo nikdy doma nezapomněl. Nejde to.

Do Panasonicu RX-552 jsem se sluchově i opticky zamiloval, ale i přesto a dokonce i přes slevu 1000 Kč ! jsem přístroj zcela frustrován vrátil.
Co se rádia týče, lze ho snad doporučit občanům centra Prahy, ok, ale jinak na DAB zapomeňte nebo skončíte na psychiatrii.
Jako pouštěč USB a BT ho používat lze velmi spokojeně, ale pokud by šlo jen o tuto funkci, pak se na trhu nabízejí přístroje bez DABU a bez FM za méně než polovinu a se zabudovaným akumulátorem. Tady vás k ceně ještě čeká nákup dobíjecích baterií.
Stačilo by poladit rádio a tato hračka by neměla konkurenci! Tou je Philips AZB 798 T, který je dražší a výkonově slabší, ale ne zas o tolik a má kazeťák, AUX a ekvalizér. O kvalitě rádia Philips nemám ani ánunk, ale tomuto ďábelskému kousku renomované firmy Panasonic se hned tak něco nevyrovná...

Auna Scala MG3-Vertical-IR BK

Auna Scala MG3-Vertical-IR BK

Ověřený zákazník electronic-star.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. srpna 2023

(naposledy upraveno 16. srpna 2023)

Zakoupeno v electronic-star.cz

• Občas se seká internetové rádio

Ověřený zákazník atoselektro.cz Ludmila

Přidáno: 13. srpna 2023

Zakoupeno v atoselektro.cz

Dobrá cena, dárek pro vnuka

Trevi CMP 510

Trevi CMP 510

Ověřený zákazník OKAY.cz beda

Přidáno: 8. srpna 2023

Zakoupeno v OKAY.cz

• hraje dobre ale chybi cesky manual

Ověřený zákazník Alza.cz Mia

Přidáno: 4. srpna 2023

(naposledy upraveno 4. srpna 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

Levný, dobrý radiomagnetofon s kterým se teprve seznamuji, věřím, že budu spokojena .

TechniSat DigitRadio 370 CD BT

TechniSat DigitRadio 370 CD BT

Ověřený zákazník atoselektro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. srpna 2023

(naposledy upraveno 2. srpna 2023)

Zakoupeno v atoselektro.cz

• Chybí externí připojení antény.
Sony CFD-S70

Sony CFD-S70

Přidáno: 2. srpna 2023

(naposledy upraveno 2. srpna 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

Velmi praktický,lehký do ruky.Velmi kvalitní reprodukce zvuku jak při přehrávání kazet či CD,tak i při poslechu radiostanic.

JVC RD-E661 DAB

JVC RD-E661 DAB

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 1. srpna 2023

Zakoupeno v Electro World

• DVBT nefunguje tak kvalitně, jak je prezentováno

Ověřený zákazník MALL.CZ Pavel

Hyundai TRC 533

Hyundai TRC 533

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 23. července 2023

(naposledy upraveno 23. července 2023)

• Pro děti: Zn. Ideál
  • Nemá

Přidáno: 20. července 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Za tu cenu i s dálkovým ovladačem. Funguje jak má.
BLAUPUNKT BB16WH

BLAUPUNKT BB16WH

Ověřený zákazník MALL.CZ jaroslav

Přidáno: 18. července 2023

• vzhled a cena
  • málá citlivost v příjmu, neukazují se názvy stanic
Philips AZ215S/12

Philips AZ215S/12