Nejnovější recenze ze sekce Radiomagnetofony

Aiwa BBTC-550BK

Aiwa BBTC-550BK

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. září 2023

(naposledy upraveno 20. října 2023)

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Vzhledem ke špatnému signálu v přízemí domu /rádio hrálo pouze na skříni ve výšce 2,15 m, musela jsem radio vrátit. Na skříni hrálo perfektně.

JVC RD-E221B

JVC RD-E221B

Ověřený zákazník Alza.cz Petr13

Přidáno: 24. září 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• První stejného typu přestal po dvou týdnech fungovat. Alza mi vrátila bez problému peníze. Zkusil jsem si koupit stejný ještě jednou, i přesto , že se říká dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, ale zatím dva měsíce funguje bezvadně. Na tak malý a levný přístroj mě překvapila velmi dobrá kvalita zvuku. Takže zatím maximální spokojenost. Výhoda je i možnost napájení z akumulátorů.
  • Zatím nezjištěna. A že jsem první kus vrátil, protože přestal fungovat, se může stát. Ne každý výrobek se povede na 100% :-).

S ohledem na cenu a výkon přístroje určitě doporučuji. Za něco málo přes tisícovku snad nikdo nečeká super hi-fi. Jako rádio do malé kuchyně super, alespoň za mně.

Ověřený zákazník Alza.cz Eva

Přidáno: 23. září 2023

Vyhovuje

Ověřený zákazník CZC.cz Veronika

Přidáno: 23. září 2023

Zakoupeno v CZC.cz

Děda dostal k narozkám, nadšený.Dálkový ovladač jednoduchý.Samoladící stanice,hezky hraje a nehlučí.l

Ověřený zákazník Alza.cz Martin

Přidáno: 13. září 2023

(naposledy upraveno 13. září 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

• Rádio jsem koupil malé dceři a jsem velmi mile překvapený
  • silné basy, snad poprvé, kdy jsem v ekvalizéru hledal, jestli nejsou přednastavené zvýrazněné basy.. ne, tahle malá krabička mě mile zvukem překvapila
  • dab rádio, internetová rádia, všechno funguje skvěle
  • líbí se mi i vzhled, není to nějaká ufo šaškárna
  • pro dceru funkce uložení si oblíbených stanic pod "srdíčko"

Nevím jestli je to výhoda nebo nevýhoda, ale rádio umí toho tolik, že vlastně orientace v menu je na více klikání. Ovladač jsem měl v ruce jednou a zahodil ho a je pro mě příjemnější věci měnit na rádiu

Ověřený zákazník Eberry.cz Věra

Přidáno: 12. září 2023

Zakoupeno v Eberry.cz

právě jsem ho vyzkoušela ,je vše v pořádku

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. září 2023

(naposledy upraveno 11. září 2023)

• Mám ho kratkoudobu

Mám produkt týden zatím dobre

Roadstar RCR-779D

Roadstar RCR-779D

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 10. září 2023

Zakoupeno v MALL.CZ

Oproti údajům některých prodejců je i na baterie a má funkci SLEEP

GoGEN CDM 390

• České menu
  • Tichá CD mechanika
  • Rychlé načítání CD, SD karty i USB
  • Bezproblémové Bluetooth
  • DAB hraje výborně i na prutovou anténu
  • CD mechanika si pamatuje kde jste přestali i po vyjmutí disku a odpojení od sítě
  • CD mechanika bez problémů načte a přehraje i poškrábané disky.
  • Jednoduché ovládání
  • Slabší FM tuner - ale to lze vyřešit namotáním delšího drátu na anténu
  • Nezobrazuje ID3 tagy
  • Bez dálkového ovládání
  • Chybí koaxiál na anténu
  • Složitější přepínání složek u MP3 a WMA (na CD i USB)
  • Hlučnější stisk ovládacích tlačítek

Až na pár detailů jsem spokojený. Za obrovskou výhodu považuji dostatek místa pro FM/DAB stanice a dobrý příjem DAB signálu. Povedená je také CD mechanika - je tichá, pamatuje si kde jste přestali i po vypnutí ze zásuvky a vyjmutí disku a zvládá i poškrabané disky. Naopak mě trochu zklamal FM tuner, jehož citlivost je horší než u starší věže JVC DX-E55. Překvapila mě možnost vypnutí podsvícení displaye i když ji nepoužívám a také české menu. Naopak nepříjemné zjištění bylo, že nezobrazuje ID3 tagy (ale názvy skladeb u DAB/FM zobrazuje bez problémů). Malou nevýhodou je i to, že chybí koaxiální konektor na venkovní anténu ale ten u těchto levnějších rádií bývá vzácností. Bluetooth a USB je také bez problémů. Celkově jsem spokojen a doporučil bych jeho nákup i ostatním.

Auna MG3-ConnectCDMKII-BK

Auna MG3-ConnectCDMKII-BK

Ověřený zákazník electronic-star.cz Pepé

Přidáno: 8. září 2023

Zakoupeno v electronic-star.cz

• Vzhled
  • Kvalitní zvuk na tak malý výkon
  • Přijatelná cena
  • Zatím nic krátká doba od nákupu

Ověřený zákazník Alza.cz Anna

Přidáno: 3. září 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Hraje dost hlasitě, jak na tak malý přehrávač
  • Je slyšet sumy ale co čekat v té cenově kategorii
Philips AZB798T/12

Philips AZB798T/12

Ověřený zákazník AB COM CZECH Ověřený zákazník

Přidáno: 23. srpna 2023

(naposledy upraveno 23. srpna 2023)

Zakoupeno v AB COM CZECH

Kvalitní přijímač, dobrý zvuk, ovládání a funkce....

Sencor SPT 2700

Sencor SPT 2700

Ověřený zákazník MALL.CZ Pavel

Přidáno: 22. srpna 2023

Zakoupeno v MALL.CZ

Dosud jsem měl obdobný výrobek značky SENCOR, a proto když dosloužil, tak jsem logicky zvolit obdobný a modernější produkt od stejného výrobce . Využívám ho převážně jako radio a přehrávač CD a jsem s ním naprosto spokojený . S ohledem na popsané využití jsem i volil jeho cenu, která je dle mého názoru průměrná u daných výrobků . Radio s přehrávačem má stálé místo v kuchyni, má tedy omezené použití (poslech, pokud jsem v této místnosti) .

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. srpna 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Krásně hraje, zatím spokojenost.

JVC RC-E561B DAB

Přidáno: 18. srpna 2023

• wifi
  • sportify
  • zvuk
  • velký výběr poslechu hudby

Splnilo očekávání

Panasonic RX-D552E-K

Panasonic RX-D552E-K

Kedarda Kedarda

Přidáno: 16. srpna 2023

• Scházelo by tak málo a byla by to naprostá bomba. Je na to parádní pohled, přitom to zůstává decentní. Na výkon, který nabízí, to vlastně není až tak velké.
  • CD hraje jak z praku, kolísání jsem nezaznamenal.
  • USB hraje přesně tak, jak bych čekal.
  • Zvuk je to nejskvělejší na 552 - čistý, plný. V této kategorii není zvykem nabízet ekvalizér nebo dobasování. Funguje to fantasticky - napřed jsem měl pocit, že to basy nezvýšilo, ale při opakovaném přepínání to pak bylo jasně znát, takže těch basů to zas nedá příliš - oni kde mohou, tam se dnes dobasování cpe pod tlakem, ale děje se tak hystericky bez ohledu na skutečnou kvalitu poslechu - tady je to naladěné ideálně.
  • Co je nevídáno, neslýcháno, tak zde je i funkce přepnutí eq na poslech řeči, což při poslechu zpráv nebo čtení sci-fi povídky při stejném nastavení jako pro hudbu může skutečně hodně vadit. Výrobce ani na tuto vychytávku nijak zvlášť neupozorňuje, ale mě se zdá skvělá.
  • Bluetooth funguje tak, jak člověk čeká, ok.
  • I přes inzerovaný výkon nejsou potřeba baterie typu D, což se mi zdá také dobré kvůli nabíječce.
  • Zvuk je nezkreslený, poslouchatelný až někam za polovinu výkonu, což považuji za úžasné.
  • Dálkové ovládání je pro můj vkus úplně libové, malinké, decentní, spojení reagovalo okamžitě.
  • Nešťastné rádio... FM šumí jak blázen. V autě mi to nedělalo ani na levných modelech, nevím, proč je to u domácího FM problém. V místě, kde bydlím (kousek od Prahy), je stopro plné pokrytí. Kvůli DABU jsem si toto vybral. Slušný výkon + DAB s CD v současnosti nabízejí jen tři rádia, z toho jedno je silně předražené.
  • Druhý den mi to na stejném místě nenaladilo stejný počet stanic jako den předešlý. Stanice, které to naladilo, každých pár minut vypadávaly - třeba i na minutu. Ani FM ani DAB nehrálo na 100%.
  • Schází AUX vstup, který je v této kategorii běžný. Ok, s tím člověk při nákupu počítá, jenže kdyby tady AUX býval byl, oželel bych nějak to nešťastné rádio a používal bych přístroj holt jako skvělý domácí koncový zvuk schopný uspokojit i hudebníka.
  • Vzhledem k tomu, že přístroj má být přenosný a dálkáč je mrňavý, stačilo už jen dílo několika málo milimetrů... a dálka by se dala vložit do prostoru baterií podobně jako se vkládají USB adaptéry do těla myši. Dálkáč by pak při odjezdu na chatu nebo na dovču nikdo nikdy doma nezapomněl. Nejde to.

Do Panasonicu RX-552 jsem se sluchově i opticky zamiloval, ale i přesto a dokonce i přes slevu 1000 Kč ! jsem přístroj zcela frustrován vrátil.
Co se rádia týče, lze ho snad doporučit občanům centra Prahy, ok, ale jinak na DAB zapomeňte nebo skončíte na psychiatrii.
Jako pouštěč USB a BT ho používat lze velmi spokojeně, ale pokud by šlo jen o tuto funkci, pak se na trhu nabízejí přístroje bez DABU a bez FM za méně než polovinu a se zabudovaným akumulátorem. Tady vás k ceně ještě čeká nákup dobíjecích baterií.
Stačilo by poladit rádio a tato hračka by neměla konkurenci! Tou je Philips AZB 798 T, který je dražší a výkonově slabší, ale ne zas o tolik a má kazeťák, AUX a ekvalizér. O kvalitě rádia Philips nemám ani ánunk, ale tomuto ďábelskému kousku renomované firmy Panasonic se hned tak něco nevyrovná...

Auna Scala MG3-Vertical-IR BK

Auna Scala MG3-Vertical-IR BK

Ověřený zákazník electronic-star.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. srpna 2023

(naposledy upraveno 16. srpna 2023)

Zakoupeno v electronic-star.cz

• Občas se seká internetové rádio

Ověřený zákazník atoselektro.cz Ludmila

Přidáno: 13. srpna 2023

Zakoupeno v atoselektro.cz

Dobrá cena, dárek pro vnuka

Trevi CMP 510

Trevi CMP 510

Ověřený zákazník OKAY.cz beda

Přidáno: 8. srpna 2023

Zakoupeno v OKAY.cz

• hraje dobre ale chybi cesky manual

Zobrazuji 61 - 80 ze 500 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25